bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Послуги / Дрібні ремонти у квартирі чи будинку

Кожен із нас стикався з хатніми клопотами. Іноді важко самостійно справитись із дрібним ремонтом у квартирі чи будинку тому саме у такому випадку наші помічники допоможуть вам.

Ми пропонуємо допомогу таких майстрів як:

  • електрика,

  • сантехніка,

  • столяра,

  • маляра,

  • будівельника.

Вода оточує нас всюди на кухні, у ванні та туалеті, тому іноді без допомоги сантехніка не обійтись. Звісно, можна спробувати самостійно відремонтувати сантехніку, однак не кожен господар володіє навиками і інструментами для ремонту, наприклад, унітазу чи рукомийника. Також не потрібно забувати, що через аматорський ремонт можна затопити свою квартиру і сусідів, які проживають нижче вас. Якщо ви не впевнені у своїх силах - звертайтесь. Наші сантехніки прийдуть до вас у зручний час і зроблять всю роботу на належному рівні.

Якщо з сантехнікою все ззовні і неполадку видно одразу, то з електрикою не завжди візуально зрозуміло в чому справа. Іноді несправна проводка може довго не сповіщати про себе допоки не зникне світло дома. В сьогоднішній час без послуг електрика важко обійтись, оскільки нас все більше і більше оточують електричні прилади яким потрібна електроенергія. Ми не рекомендуємо самостійно усувати несправності проводки, оскільки це може призвести до пожежі або загрожуватиме вашому здоровю та життю. Якщо потрібно послуги електрика у Львові звертайтесь наші помічники допоможуть з легкістю замінити вимикач, змонтувати люстру чи усунути дрібні неполадки з проводкою.

Якщо у вас нокопичуються побутові дрібниці які починають дратувати пора викликати столяра який зробить ваше життя комфортнішим усунувши дрібні поломки у домі. Хитається ніжка в табуреті, вхідний замок заїдає,падає карниз при закриванні штор, міжкімнатні двері риплять при кожному закриванні, кухонні шафки не повністю закриваються, а полиця у шафі взагалі впала - знайома ситуація? Тоді вам до нас. Наші помічники столярі допоможуть усунути ці неполадки.

Кожен з нас стикався з моментом коли пора робити ремонт, але страшно це починати, бо важко знайти маляра який зробить якісно і швидко цю роботу. Тепер ця пора не буде вас лякати, оскільки ми пропонуємо вам наших помічників. Наші майстри не тільки роблять ремонт , але можуть допомогти із закупкою матеріалів та можуть порекомендувати ті чи інші матеріали для ремонту.

Виїзд майстра (електрика, столяра, будівельника, сантехніка, маляра) в межах Львова 150 грн, за місто 250 грн і більше* (*ціна залежить від віддаленості населеного пункту  від Львова).

Повна сума ремонту буде оголошена помічником після огляду об’єму роботи.

Щоб створити завдання у категорії Дрібні ремонти достатньо заповнити коротку форму, або зателефонувати до нас 073 491 29 21 і наш адміністратор з радістю допоможе вам.